Žymūs kupiškėnai ir jų atminties ženklai Kupiškio mieste: edukacinis-pažintinis maršrutas

Kviečiame kupiškėnus ir miesto svečius pėsčiomis arba dviračiais keliauti mūsų siūlomu maršrutu ir aplankyti Kupiškio mieste esančius kupiškėnų atminimo įamžinimo ženklus: gatves, parkus, skverus, įvairius paminklus, atminimo lentas, gatvės meno kūrinius ir kitus objektus.

Mūsų mieste įamžintas 22 kupiškėnų atminimas, jiems skirti 39 atminties ženklai. Siūlome pažintinę kelionę pradėti nuo poetės Uršulės Tamočiūnaitės gatvės Račiupio individualių namų kvartale ir užbaigti prie poeto Valdemaro Kukulo atminimui skirtos „Kalbančios sienos“, esančios gražiai tvarkomoje buvusių kareivinių teritorijoje (maršruto nuoroda: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1i3OcwvKY8Z6b0FiDAP26S3GociYPqSM&usp=sharing).

Visą Kupiškio rajono interaktyvų žemėlapį „Atminties erdvės ir ženklai Kupiškio krašte“ ir daugiau informacijos apie žymius kupiškėnus ir jų atminimo įamžinimą rasite paspaudę nuorodą https://www.kupiskiovb.lt/atminties-zenklai/

Projektą „Atminties erdvės ir ženklai Kupiškio krašte“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kupiškio rajono savivaldybė.

Informaciją parengė
Lina Matiukaitė
Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Kraštotyros ir edukacijos skyriaus vedėja