Parašyk apie Panevėžį

Tekstų ir nuotraukų paskelbimo sąlygos

Kiekvienas portalo „Panevėžio kraštas virtualiai“ lankytojas turi teisę palikti savo atsiminimus apie Panevėžį, naudodamas tam sukurtą elektroninę formą. Pateikęs portalui savo tekstą ar ikonografinę medžiagą, suteikiate portalo kūrėjams teisę redaguoti ir nemokamai publikuoti pateiktą tekstą ir vaizdus internete neribotą laiką. Jūs turite teisę prašyti ištaisyti netikslius duomenis. Jūsų atsiminimas bus paskelbtas po portalo „Panevėžio kraštas virtualiai“ administratoriaus patvirtinimo.

Portalas pasilieka teisę nepublikuoti Jūsų atsiminimo, jeigu jo turinys: 1. pažeidžia bet kokias trečiųjų šalių teises; 2. skatina veiklą, kuri prieštarauja įstatymams ar sukelia civilinę atsakomybę; 3. yra neteisingas, klaidinantis ar apgaulingas; 4. turi įžeidžiančio, nepadoraus turinio; 5. skatina diskriminaciją, rasizmą, nepakantumą, užgauliojimus ar žalą bet kokiai individų grupei; 6. turi smurtinio ar smurtą skatinančio turinio; 7. daro žalą nepilnamečiams.

Įkelkite (ne daugiau, kaip 20) su atsiminimu susijusias nuotraukas. Reikalavimai nuotraukoms: didžiausias plotis ir aukštis 7000px; leidžiami failų tipai png, jpg ir jpeg.

1

Įveskite savo vardą arba slapyvardį.

Įveskite savo el. paštą arba telefoną. Viešai nebus skelbiama.