Kraštiečiai ir profesijos

Profesijos pasirinkimas – vienas svarbiausių gyvenime. Rasti tinkamą profesiją nėra lengva ir paprasta. Žmogui – tai tarytum kryžkelė su skirtingais keliais. Dažnam būna sunku nuspręsti, kurį kelią pasirinkti.

Naujoje portalo „Panevėžio kraštas virtualiai“ rubrikoje „Kraštiečiai ir profesijos“ pristatome iš Panevėžio krašto kilusius įvairių sričių specialistus: medikus, filosofus, architektus, muzikus, archeologus, fotomenininkus, aktorius, grožio specialistus, sportininkus ir kt. Vieni jų jau nuo mažens žinojo, kuo bus užaugę, kiti savo profesinį kelią pasirinko atsitiktinai. Visus juos sieja meilė savo darbui. Atsidavimu profesijai ir pasiekimais jie puošia Panevėžį, Lietuvą, jų profesiniai laimėjimai pastebimi ir pasaulyje.

Ruošiant trumpas istorijas naudotasi periodiniuose, informaciniuose leidiniuose publikuota medžiaga ir interneto šaltiniais.

Virtuali galerija „Kraštiečiai ir profesijos“ bus nuolat pildoma. Sekite ir susipažinkite su  įvairiomis veiklomis užsiimančiais, skirtingų pasiekimų turinčiais Panevėžio krašto žmonėmis.

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos
Kultūros paveldo tyrinėjimo ir skaitmeninimo skyriaus informacija